Akce Dnes je 26. 2. 2020  
      English  RSS 
Aktuality
Články
Rozhovory
Názory
V médiích
Nové knihy
Dokumenty

Kdo jsme
Aktivity
Domy, kontakty
Akce

Jezuitou dnes

Kalendárium
Galerie
Online rozhovory
Humor
Kniha návštěv
Podpořte nás
Odkazy

Zasílání novinek
Studentský Velehrad

Začátek - konecČtvrtek, 7.5.2020 do neděle, 10.5.2020
Popis akce:Studentský Velehrad je setkání vysokoškoláků a mladých pracujících pořádané každé dva roky na poutním místě Velehrad. Nabízí prostor nejen k přemýšlení, duchovnímu obohacení, ale i společným zážitkům a navázání nových přátelství. Součástí programu jsou vždy společné slavení eucharistie, přednášky, koncerty, workshopy a diskuze ve skupinkách.

Letošní motto zní „Něco navíc“. Program chce povzbudil účastníky k hledání možností, jak obdarovávat sebe i okolní svět.

Přihlašování od 14. 2. na www.studentskyvelehrad.cz.

Místo:Velehrad
Kontakt:
WWW:http://studentskyvelehrad.cz
Kategorie:
Pro koho:Pro mladé lidi

Náš tip

Vychází z výsosti

Michal Altrichter

Text odkrývá témata duchovního života s pohledem na církev třicet let po „Anežce“. Můžeme se vyjadřovat protievropsky, pokud jsme na delší dobu ani nepřekročili hranice vlastní země? Žije Pán tím, co je nám vlastní? A jak poznat, že k nám hovoří? Slyší papež jeho hlas? Jak v sobě objevit tvořivost ticha?...
více »


Úmysly Apoštolátu modlitby

Všeobecný úmysl Naslouchat volání uprchlíků
Modleme se, abychom slyšeli a brali vážně naléhavé volání migrantů, našich sester a bratří, kteří upadli do rukou bezohledných převaděčů.
Národní úmysl Za lékaře a zdravotníky – ať na přímluvu sv. Anežky ani v nejsložitějších situacích nepodléhají pokušení rozhodovat o životě a smrti.
více »

JESUIT.CZ © 2006 Česká provincie Tovaryšstva Ježíšova, Ječná 2, 120 00 Praha 2   webmaster: Tomáš Novák   design: Jozef Murin, Lukáš Kratochvil