Akce Dnes je 25. 9. 2021  
      English  RSS 
Aktuality
Články
Rozhovory
Názory
V médiích
Nové knihy
Dokumenty

Kdo jsme
Aktivity
Domy, kontakty
Akce

Jezuitou dnes

Kalendárium
Galerie
Online rozhovory
Humor
Kniha návštěv
Podpořte nás
Odkazy
Absolventský Velehrad

Začátek - konecČtvrtek, 19.8.2021 do neděle, 22.8.2021
Popis akce:Absolventský Velehrad je třídenní setkání absolventů, které se koná každým druhým rokem na významném poutním místě Velehradě. Jeho 5. ročník proběhne 19. až 22. srpna 2021.

Chceme nabídnout společné slavení eucharistie, přednášky, diskuze, workshopy, ale také prostor pro ztišení, adoraci či meditaci. Vezměme jej i jako příležitost strávit čas s přáteli, se kterými jsme se třebas od studií neviděli, ale i jako příležitost poznat nové lidi, myšlenky a perspektivy.

Setkání je určeno pro absolventy i jiných než VŠ a mladým pracujícím křesťanům ve věku zhruba od 21 do 35 let. Organizuje je přibližně dvanáctičlenný přípravný tým složený z absolventů převážně vysokých škol.

Místo:Velehrad
bazilika a její bezprostřední okolí
Kontakt:info(zavináč)absolventskyvelehrad.cz
WWW:http://absolventskyvelehrad.cz
Kategorie:
Pro koho:Pro mladé lidi 21 - 35 let

Ignaciánský rok
20. 5. 2021 - 31. 7. 2022


Úmysly Apoštolátu modlitby

Všeobecný úmysl Za udržitelný životní styl
Modleme se, abychom se my všichni odvážili zvolit si skromný životní styl šetrný k přírodě a radovali se při pohledu na mladé lidi, kteří o to odhodlaně usilují.
Národní úmysl Děkujeme za církevní školství a prosíme za stále kvalitnější prostředí v církevních školách, kde se tisíce dětí mohou poprvé setkat s živou vírou v Krista.
více »

Kalendárium

Schválení Tovaryšstva Ježíšova


JESUIT.CZ © 2006 Česká provincie Tovaryšstva Ježíšova, Ječná 2, 120 00 Praha 2   webmaster: Tomáš Novák   design: Jozef Murin, Lukáš Kratochvil