Akce Dnes je 20. 6. 2021  
      English  RSS 
Aktuality
Články
Rozhovory
Názory
V médiích
Nové knihy
Dokumenty

Kdo jsme
Aktivity
Domy, kontakty
Akce

Jezuitou dnes

Kalendárium
Galerie
Online rozhovory
Humor
Kniha návštěv
Podpořte nás
Odkazy
Zahájení Ignaciánského roku

Začátek - konecČtvrtek, 20.5.2021 do neděle, 23.5.2021
Popis akce:Ignaciánský rok potrvá od 20. května 2021, což je pětisté výročí zranění svatého Ignáce v bitvě u Pamplony a jeho následného obrácení, do slavnosti svatého Ignáce 31. července 2022.
Mše svatá na zahájení Ignaciánského roku bude ve španělské Pamploně 20. května v 18 hodin (SEČ). Bude jí předsedat arcibiskup Francisco Pérez González, homilii pronese P. generál Arturo Sosa SJ. Bude k dispozici ve francouzštině, španělštině a angličtině.
Mezi významné zahajovací události patří také společná modlitba 23. května, která bude vysílána online. Délka modlitebního setkání bude asi třicet pět minut a bude se vysílat ve třech časových pásmech: ve 20 hodin v Manile (PST), ve 20 hodin v Římě (SEČ) a ve 20 hodin v New Yorku (EDT). Vždy budou k dispozici tři jazykové verze: angličtina, španělština a francouzština.

Přímý přenos zahajovací mše svaté je ZDE.
Krátká videopozvánka k modlitbě je ZDE.
K modlitbě se můžete připojit na webu ignatius500.global/live

Místo:
Kontakt:
WWW:
Kategorie:bohoslužba
Pro koho:Pro všechny

Ignaciánský rok
20. 5. 2021 - 31. 7. 2022Úmysly Apoštolátu modlitby

Evangelizační úmysl Za krásu manželství
Modleme se mladé lidi, kteří se s podporou celého křesťanského společenství připravují na manželství: ať rostou ve velkodušné, věrné a trpělivé lásce.
Národní úmysl Děkujeme za rodiče, dobré učitele, katechety a kněze a prosíme, aby s nadšením a s radostí připravovali děti na přijetí svátostí.
více »

Kalendárium

Památka sv. Aloise Gonzagy

Úmrtí Jana Tesánka


JESUIT.CZ © 2006 Česká provincie Tovaryšstva Ježíšova, Ječná 2, 120 00 Praha 2   webmaster: Tomáš Novák   design: Jozef Murin, Lukáš Kratochvil